تبلیغات
بهائیت و روسیه - مقدمه
 
 


<-BlogDescription->

بهائیت ؛ فاشیسم ساخته استعمار

 نگاه مثبت دین مبین اسلام نسبت به آینده تاریخ  و اعتقاد به وجود منجی جهانی، اصلی به نام «انتظار» را در دلها زنده کرده است. انتظار هم یک امر فطری انسانی و هم یک اصل مثبت اجتماعی است و همواره قلبهای میلیونها انسان تشنه حقیقت را در طول تاریخ به خود جذب نموده و هم اکنون نزدیک به 5/1 میلیارد انسان ، خود را مفتخر به مسلمان بودن و مسلمان زیستن میدانند.تعلیمات آسمانی اسلام همه مرزها و همه افکار را در نوردیده و با سرعت خیره کننده ای قلوب انسانها بویژه در مغرب زمین را فتح مینماید. وبه همین ­جهت است که باور حیات بخش انتظار حضرت مهدی از دیر زمان به ویژه در سده­های اخیر مورد حمله دشمنان تشیع ، خصوصًا کانون­های استکباری قرار گرفته است ، آنچنان كه با صرف هزینه­های گزاف و تبلیغات گسترده،به گونه­های مختلف کوشیده­اند آن را ضعیف و نابود سازند. زورمندان واستعمار گران و قدرت طلبان جهانی که مایل نیستند شاهد گسترش تعلیمات الهی و ظلم ستیز اسلام باشند با انواع نقشه ها و حیله ها در صدد خاموش کردن این نور الهی بوده و هستند. یکی از نقشه ها و حیله های قدرتهای شیطانی درطول تاریخ ،ایجاد مذاهب باطل وانحرافی برای فریب دادن مردم وایجاد مانع برای گسترش نور الهی و تعلیمات صحیح أنبیاء بوده است. این مذاهب نقش عمده ای در تخریب وحدت ویکپارچگی عقیدتی و ملّی کشورهای مستعمره و فراهم نمودن زمینه برای نفوذ قدرتهای اجنبی در میان مسلمانان داشته اند.

فرقه بابیت و بهائیت از جمله فرقه­هائی هستند كه توسط استعمارگران در قرن 19به وجود آمده و رهبران آن،مدّعیات عجیبی از نیابت خاصّه امام عصر گرفته تا قائمیت و پیامبری و حتّی خدائی یدک می­کشند. جدا از بحث درباره ادعاها و آموزه­های غلط و بحث انگیز این فرقه ونقد آنها با موازین علمی و منطقی،آنچه که در این وبلاگ آزاد اشاره بدان را ضروری می­بینیم، پیوند و تعاملی است که از همان آغاز پیدایش این جریان،میان سران آنها با قدرت­های استکباری به ویژه روس تزاری  مشاهده می­شود. تعاملی كه موجب حمایت از این فرقه توسط آمریكا در همه سازمانها، مركزیت دادن و حمایت كامل توسط اسرائیل صرفا برای فعالیت در خارج از خاك اسرائیل ، اعطای نشان Sir و knighthood (نشان شوالیه گری و نشان درجه یك انگلستان)  به پاس خدمات این فرقه در جنگ جهانی و ... در طول تاریخ شوم این فرقه شده است.

از طرفی تاریخ أنبیا و اولیای الهی،آکنده از نبرد با ظالمان وجانبداری از ستم دیده­گان ومحرومان است اما به رهبران بهائیت که می­رسیم و در کارنامه آنان تأمل می­کنیم،با رفتار و ناهنجاری بس دگرگونه و عجیب روبه­رو   می­شویم. رهبران این مسلك به رغم ادعاهای بزرگی که از ارتباط با آسمان و دریافت وحی وحتی برتری بر انبیای اولواالعزم دارند، ثناخوان و دعاگوی قدرت­های استکباری از تزار روس و امپراتور بریتانیا تا رؤسای جمهور آمریکا و اسرائیل هستد، یعنی ثناخوان کسانی هستند که در عصر خود مظهر ظلم و استکبار بوده و دستشان تا مرفق به خون ملّت­های مظلوم و حتی ملت خود آلوده است!

جالب اینجاست که متون و منابع خود بهائیت نیز،از اخبار مربوط به پیوند سران بهائیت با استعمار وصهیونیسم،و ثناء و ستایش تزار روس و پادشاه انگلیس از خدمات این فرقه ، آکنده و سرشار است. در صفحاتی که پیش رو دارید، عده ای از دوستان با استناد به مآخذ معتبر تاریخی و منابع مورد قبول خود این فرقه ،از زوایای گوناگون پیوند دیرین و مستمر بهائیت با کانون­های استکباری(روس تزاری،انگلستان،آمریکا،صهیونیسم) پرده بر می دارند . امید آنكه خباثت و خیانت این فرقه بر همه ایرانیان عزیز و پارسی زبانان سراسر عالم هویدا گردیده و فرهیختگان و برجستگان این مرز و بوم پر افتخار ، با حیله گری و فسادگری این فاشیسم معاصر مقابله و از كیان سرزمین و اعتقادات و آئین كهن ایرانی اسلامی خود دفاع نماید.

 

 

 اللهم عجل لولیک الفرج