تبلیغات
بهائیت و روسیه - بیایید حقیقت را شجاعانه بپذیریم
 
 


<-BlogDescription->

بیایید حقیقت را شجاعانه بپذیریم

ابن عساكر می نویسد: صبح عاشورا امام حسین در جمع یاران خود بعد از حمد و ثنای خدا چنین سخنرانی کرد:

 

«عبادَ الله اتقوا اللهَ وكونوا مِنَ الدنیا على حَذر ... »[1]

 

«بندگان خدا تقوا داشته باشید و از دنیا بر حذر باشید که اگر بنا بود همه دنیا برای یک نفر باقی باشد یا یک نفر برای همیشه در دنیا بماند، پیامبران برای بقاء، سزاوارتر و جلب خشنودی آنان بهتر و چنین حکمی خوشایندتر بود؛ ولی خداوند دنیا را برای امتحان خلق کرده و اهل آن را برای فانی شدن آفریده است. تازه هایش کهنه، ونعمتهایش زایل، و شادی و سرورش به غم و اندوه مبدل خواهد گردید. دنیا خانه ای پست و کوتاه مدت است؛ پس برای آخرت خود توشه برگیرید که بهترین زاد وتوشه آخرت، پرهیزکاری و تقوی الهی است. پس تقوا پیشه كنید، تا رستگار گردید»بیایید شجاعانه حق و حقیقت را بپذیریم . چرا که امام حسین (ع) اینگونه به یارانش آموخته بود و رمز جاودانگی نهضت حسینی همین است.
امام هدایتگری است تا راه را بر ما بنمایاند تا در همه دوران ، هر جا حقی بود ، هر چند به ضرر ما ، بپذیریم و گردن نهیم. پس بیائید تقوا پیشه کنیم و امام زمانمان را یاری کنیم و از باطل بیزاری بجوئیم.

به راستی پیروی از باطل سزاوار لعنت ابدی خالق و مخلوق است. و پیروی از حق و حقیقت امام مهدی (عج) موجب رضایت پروردگار ، سعادت دنیا و بهشت عقبا خواهد شد.

حال این شما
این کوفه
این حسین
این ابن مرجانه و طلا


(1) - ابن عساکر؛ ترجمة الامام الحسین، بی جا، مجمع احیاء الثقافة الاسلامیة، دوم، 1414ق، ص 316.::
:: مرتبط با: مناسبت ها , دل نوشته ,
:: برچسب‌ها: امام حسین , امام مهدی , راه اینجاست , پیروی از حق , بهائیت بی بها , پیام خطاب به احبا ایران , خطاب به یاران ارض موعود ,
نویسنده : ارشاد
تاریخ : جمعه 6 آذر 1394